WhatsApp

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

SİZE PARMAGINIZIN UCU KADAR YAKINIZ.
En iyi hizmet müşterinin tam memnuniyetini sağlamakla olur ilkesiyle; 1996 yılında kurulan firmamız sizlerin güveni ile 1997 tarihinde Ltd. Şti. oldu.  Basım ve reklam sektöründe, bundan sonrasi yıllarda da müşterilerimizin istekleri ve teknolojik gelişmelerin paralelinde en iyi hizmeti, kaliteli, güler yüzlü ve samimi bir ortamda sunmanın gururunu duyacağız.
Her işletmenin basılı evrak ve reklam malzemesine ihtiyacı vardır. Bu ihtiyacı karşılayabilmek içinde bir matbaaya.
Her zaman ihtiyacını duyduğumuz çağdaş, güleryüzlü,yaratıcı bir ortam. Grafik tasarımdan dizgiye, dizgiden baskıya, baskıdan cilde her türlü basım işlerinde yepyeni olanaklar ile, size tam hizmet sunan Gürer Matbaadır.
Bırakın hayallerinizi biz gerçekleştirelim. Prestijiniz ve farklılığınız için tanıtım ve reklamlarınıza en uygun çözümler sunalım.
Yüksek kaliteli orjinal ithal renkli desenli kağıt, kart ve zarf çeşitleri, bini aşkın zengin yazı karakteri, çeşitli hazır davetiye katalogları ve düğün kataloğu veya özel tasarımlı davetiyeler ile düşlerinizi gerçeğe dönüştürün. Dilediğiniz ebad ve miktarda baskılarınızı ister bir, ister binlerce yapabiliriz. Firmanıza özgün tasarım yapabiliriz. Yaptığımız tasarımlar size mail olarak gönderilmektedir. Sizin onayınız ile iş baskıya alınır.
ZEVKİNİZE UYGUN KALİTEYİ HESABINIZA DA UYGUN HİZMETİMİZLE BEĞENİNİZE SUNUYORUZ.
Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizi arayınız.

Beşiktaş gürer matbaa kartvizit, zarf, antetli kağıt, dernek makbuzu, dosya broşür, magnet,el ilanı, kaşe, promosyon işleri özenle yapılır.